home-4

ofrta

GALERIAompo-4

kontakt-3

 

Dlaczego czekolada?

Jemy czekoladę, ponieważ jest pyszna, ma nieprzeciętny smak. Ale nie tylko dlatego. Czekolada poprawia nastrój ze względu na swój skład. Substancje, które wpływają na nasze samopoczucie to trytofan, glukoza, kofeina, teobromina, magnez. Ponadto, pod wpływem czekolady zwiększa się poziom endorfin – „hormonów szczęścia”. Czekolada jest także afrodyzjakiem – fenyloetyloamina to „hormon miłości”. Daje również energię do działania, obudza organizm, poprawia koncentrację.

Czekolada jest więc sposobem na udaną imprezę! Redukuje zmęczenie, poprawia nastrój a przy tym jest pyszna. W rozsądnych ilościach ma wyłącznie pozytywne skutki.

Chcemy podzielić się belgijską czekoladą o niezapomnianym smaku – szczególnie polecamy czekoladę mleczną, deserową i białą. Na życzenie klientów posiadamy także czekolady smakowe.

Zaskocz swoich gości czymś niezwykłym, niezapomnianym! Spełnij marzenie o udanej imprezie!

Czekoladowe Marzenie zajmuje się wynajmem fontann czekoladowych wraz z niezbędnymi dodatkami. Naszym celem jest spełnianie marzeń o udanej imprezie poprzez oferowanie dostosowanych do potrzeb wszystkich pakietów.
Obsługujemy wszystkie uroczystości: wesela, studniówki, eventy, konferencje, urodziny, imieniny, rocznice, kinderbale, komunie, prymicje oraz wiele innych. Stawiamy przede wszystkim na jakość oferowanych produktów. Wynajmujemy wyłącznie najlepsze fontanny czekoladowe amerykańskiej firmy Sephra dostosowując ofertę do potrzeb klientów.

Skontaktuj się z nami, a zrobimy wszystko za Ciebie!

 

Dodaj komentarz